Bc. DENIS GOGA
tel: +421 944 711 669
mail: denisgogafotograf@gmail.com

Po naskenovaní QR kódu nižšie je možné jednoducho uložiť môj kontakt.

Niečo o mne…

Volám sa Denis Goga, pochádzam z malej dedinky blízko Topoľčian. Mám vyštudovaný odbor Dizajn médií so zameraním na fotografiu a video na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave. V Bratislave žijem a tvorím, no viem byť dostupný prakticky kdekoľvek.

Fotografovaniu sa venujem od svojich 12 rokov, čím som si prešiel od úplne amatérskej cez pokročilú až po profesionálnu tvorbu fotografií. Zameriavam sa primárne na technickú a výpovednú kvalitu fotografie.

V hľadáčiku sa mi objavujú ľudia, kedy fotím portréty pre najrôznejšie účely – od biznis portrétu, oznamiek a tabiel, po rodinné a inak účelové portréty. Fotím ale prevažne komerčné fotografie – produkty a štylizované zátišia. Takéto kompozície si vyžadujú precízne premyslené nasvietenie pomocou štúdiových svetiel, ktoré ma baví nastavovať pre čo najlepší výsledok.

V školskom roku 2023 som mal možnosť učiť fotografický dizajn na Súkromnej škole umeleckého priemyslu v Topoľčanoch, čo ma naučilo lepšie pracovať s mladšími ročníkmi. Zároveň mi to pripomenulo, že aj ja som bol raz amatér a učiť sa nové veci vyžaduje čas a porozumenie.